ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2018

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ ΙΔΡΥΜΑ
1. ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2. ΜΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ Α.Π.Θ.
3. ΜΑΝΩΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ [ 9η ] ΣΧΟΛΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ Σ.Μ.Υ.Α.
4. ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ & ΠΛΗΡΟΦ. ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
5. ΓΑΛΙΤΗ ΑΝΝΑ [ 5η ] ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
6. ΖΕΡΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
7. ΜΥΛΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
8. ΜΠΟΥΤΣΙΟΥΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
9. ΚΑΡΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ Ε.Κ.Π.Α.
10. ΜΑΛΛΙΟΥΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
11. ΤΣΕΤΣΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ Δ.Π.Θ.
12. ΑΝΑΤΟΛΙΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ & ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
13. ΚΟΝΤΣΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ [ 1η ] ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ Ε.Κ.Π.Α.
14. ΤΣΙΒΡΑΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ [ 8η ] ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
15. ΜΠΟΥΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Δ.Π.Θ.
16. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΛΕΞΗΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
17. ΟΥΤΣΙΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΗΠΕΙΡΟΥ
18. ΠΕΠΟΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ [ 7ος ] ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΚΗΣ
19. ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΚΗΣ
20. ΠΑΛΛΑ ΔΑΝΑΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΚΗΣ
21. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
22. ΠΟΠΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
23. ΜΥΛΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ [8ος ] ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΚΗΣ
24. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι. ΔΥΤ. ΜΑΚ.
25. ΤΣΑΤΣΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι. ΔΥΤ. ΜΑΚ.
26. ΑΝΘΟΥΛΑΚΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝ. ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε.Ι. ΑΝ.ΜΑΚ.ΘΡΑΚΗΣ
27. ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΚΗΣ
28. ΑΡΝΟΜΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ Τ.Ε.Ι. ΔΥΤ. ΜΑΚ.
29. ΝΑΣΤΙΝΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ Τ.Ε.Ι. ΗΠΕΙΡΟΥ
30. ΛΑΝΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΚΗΣ
31. ΔΟΥΜΠΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ & ΕΠΙΠΛΟΥ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
32. ΖΩΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΗΠΕΙΡΟΥ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2017

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ ΙΔΡΥΜΑ
1. ΓΑΒΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2. ΜΗΤΣΑΚΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) Α.Π.Θ.
3. ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) Α.Π.Θ.
4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ                                      (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) Α.Π.Θ.
6. ΧΑΤΖΗΖΗΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ) Α.Π.Θ.
7. ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ) Α.Π.Θ.
8. ΤΣΑΤΣΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
9. ΠΑΡΛΑΠΑΝΗ ΑΛΚΥΩΝΗ/ΒΑΣ. ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡ. ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
10. ΜΑΛΚΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
11. ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
12. ΣΟΠΕΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) Ο.Π.Α.
13. ΣΑΠΟΥΝΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
14. ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) Α.Π.Θ.
15. ΝΕΝΤΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΚΗΣ
16. ΚΑΡΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΚΗΣ
17. ΜΑΡΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ) Τ.Ε.Ι. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
18. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ) Τ.Ε.Ι. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
19. ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ) Τ.Ε.Ι. ΚΕΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
20. ΠΟΛΥΖΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ) Τ.Ε.Ι. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
21. ΜΥΛΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ/ΑΝΑΣΤ. ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) Τ.Ε.Ι. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
22. ΝΑΣΤΙΝΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ) Τ.Ε.Ι. ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
23. ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑΣ
24. ΤΣΑΚΙΡΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΚΗΣ
25. ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΚΗΣ
26. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΚΗΣ
27. ΦΩΤΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΚΗΣ
28. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΝΘΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) Τ.Ε.Ι. ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2018

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ ΙΔΡΥΜΑ
1. ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2. ΜΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ Α.Π.Θ.
3. ΜΑΝΩΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ [ 9η ] ΣΧΟΛΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ Σ.Μ.Υ.Α.
4. ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ & ΠΛΗΡΟΦ. ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
5. ΓΑΛΙΤΗ ΑΝΝΑ [ 5η ] ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
6. ΖΕΡΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
7. ΜΥΛΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
8. ΜΠΟΥΤΣΙΟΥΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
9. ΚΑΡΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ Ε.Κ.Π.Α.
10. ΜΑΛΛΙΟΥΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
11. ΤΣΕΤΣΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ Δ.Π.Θ.
12. ΑΝΑΤΟΛΙΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ & ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
13. ΚΟΝΤΣΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ [ 1η ] ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ Ε.Κ.Π.Α.
14. ΤΣΙΒΡΑΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ [ 8η ] ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
15. ΜΠΟΥΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Δ.Π.Θ.
16. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΛΕΞΗΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
17. ΟΥΤΣΙΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΗΠΕΙΡΟΥ
18. ΠΕΠΟΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ [ 7ος ] ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΚΗΣ
19. ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΚΗΣ
20. ΠΑΛΛΑ ΔΑΝΑΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΚΗΣ
21. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
22. ΠΟΠΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
23. ΜΥΛΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ [8ος ] ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΚΗΣ
24. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι. ΔΥΤ. ΜΑΚ.
25. ΤΣΑΤΣΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι. ΔΥΤ. ΜΑΚ.
26. ΑΝΘΟΥΛΑΚΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝ. ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε.Ι. ΑΝ.ΜΑΚ.ΘΡΑΚΗΣ
27. ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΚΗΣ
28. ΑΡΝΟΜΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ Τ.Ε.Ι. ΔΥΤ. ΜΑΚ.
29. ΝΑΣΤΙΝΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ Τ.Ε.Ι. ΗΠΕΙΡΟΥ
30. ΛΑΝΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣ/ΚΗΣ
31. ΔΟΥΜΠΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ & ΕΠΙΠΛΟΥ Τ.Ε.Ι. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
32. ΖΩΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΗΠΕΙΡΟΥ